Marsa Teknoloji 3. kez ISAF’ta yerini alıyor! – ISAF

Marsa Teknoloji 3. kez ISAF’ta yerini alıyor!

Marsa Güvenlik Sistemleri sektöründe 25 yıldır bayilere hizmet sunmayı amaçlamıştır. Dünyanın en büyük teknoloji üreticileriyle kurduğu ortaklıklarla, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmayı hedeflemektedir.

Marsa, küresel pazara açılan kapısı olan üretim projeleriyle  sürdürülebilir ilişkiler kurmayı amaçlamakta ve yazılımlarla geliştirdiği projelerle rekabet avantajı elde etmektedir.

Ercan Öztürk / Marsa Güvenlik / Satış Pazarlama Direktörü:
ISAF sadece Türkiye’yi değil, Balkanlar ve Yakın Doğu pazarını da kapsama alan bölgesel en büyük güvenlik fuarıdır. Katılımcı profili, üreticilerden ziyade tedarikçiler olan bir fuardır.

ISAF 2024, bu sene daha fazla üretici firmanın katılımı ile gerçekleşecek. Distribütörlerin elinde bulunan çözümler yerine, sektöre sunulan son yeniliklerin ve çözümlerin hızla sunulacağı bir etkinlik olacaktır.

Yeni ürünlerimiz üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. ISAF 2024 Fuarı’nda U-Prox Akıllı Alarm Sistemi, Bas-IP İnterkom Sistemi, Urfog Alarm Sisleme ve TIS Otomasyon Çözümleri tanıtılacaktır.

9-12 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta MARSA Teknoloji’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.