Sismik Enerji 3. kez ISAF’ ta yer alıyor. – ISAF

Sismik Enerji 3. kez ISAF’ ta yer alıyor.

1999 yılında kurulan Sismik Isıtma Soğutma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş., Türkiye’de deprem ve yangın güvenliği konusunda farkındalık oluşturmuş ve yeni bir sektör doğmuştur. Sismik A.Ş., kurulduğu günden bu yana deprem ve yangın güvenliği konusunda üretim yapmaya başlamıştır. Ürettiği ürün ve ürün grupları ile birçok sektöre hitap eden bir firma konumuna ulaşmıştır.

Emre Sevingen / Sismik / Mali ve İdari İşler Müdürü
ISAF Fuarı, sektörde geçirdiği uzun yıllar boyunca birçok firmayı buluşturan ve gerçekleştirdiği birçok fuar ile ön plana çıkan bir organizasyondur. Başlangıç ve bitiş tarihinden itibaren, organizasyonun her aşamasında memnun ve tatmin edici hizmetler sunmuştur. ISAF’ta beklentimiz, farklı sektörlerden ve firmalardan gelen ziyaretçilerle buluşarak, mevcut ortaklarımızla bir araya gelerek yerli ve yabancı ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtmaktır.

ISAF Fuarı’nda deprem ve yangın güvenliği konusunda geliştirdiğimiz yeni ürünleri ziyaretçilere tanıtarak endüstriyel gaz ölçüm cihazları hakkında bilgi vermek ve tanıtmak istiyoruz.

ISAF 2024’te tanıtılacak olan ürünler, Deprem Uyarı ve Alarm Cihazları, Gaz Alarm Cihazları ve Ekipmanları, Ex-Proof Gaz Alarm Cihazları ve Ekipmanları, Endüstriyel Gaz Ölçüm ve Ekipmanları, Gaz Ölçüm ve Kontrol Panelleri.

9-12 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Sismik Enerji’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.