Stop Grup 5. kez ISAF’a katılıyor! – ISAF

Stop Grup 5. kez ISAF’a katılıyor!

Stop Grup, kısa sürede çok değerli referanslar edinmiş, alt yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla farklı sektörlerde başarılı çalışmalar yapmış bir firmadır. Road blocker, hidrolik mantar bariyer, manuel mantar bariyer, zemin altı ve zemin üstü yer tuzağı ürünlerini üretmektedir. Stop Grup çim, çit ve paraşüt simülatörü olarak bilinen, dikey rüzgâr tünelinin Türkiye’deki ilk üreticisidir.

Şirket; Orta Doğu ve Afrika kıtası olmak üzere yurtdışına ihraç ettiği CRASH TEST/ÇARPIŞMA TEST ürünleri, kalitesi ve güvenirliği bakımından başarı ile geçip IWA, ASTM F2656 ve PAS68 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Murat Şahin / Stop Grup / Yönetim Kurulu Başkanı
2024’te ISAF Fuarı, sektördeki paydaşları bir araya getirerek iş birliğini ve bilgi paylaşımını teşvik etmektedir. ISAF Fuarı; Türkiye’de yapılan en büyük ve kapsamlı güvenlik fuarıdır.

ISAF’a tanıtılacak ürünler arasında Road Blocker, Hidrolik Mantar Bariyer, Zemin Üstü- Zemin Altı Tuzak, Hidrolik Tuzak öğeleri bulunmaktadır.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Stop Grup’un verimli bir fuar geçirmesini dileriz.