Tansa Güvenlik Sistemleri ISAF Fuarı’nda! – ISAF

Tansa Güvenlik Sistemleri ISAF Fuarı’nda!

Tansa Güvenlik Sistemleri, 1962’de kurulan bir firmadır. Saat üretimi ile başlayıp, daha sonra turnike sistemleri ile devam etmiştir. Türkiye’de sektöründe lider, yurtdışında da önemli üreticilerdendir. Dünyanın 80 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Mehmet Yalçın Sarı / Tansa Güvenlik Sistemleri / Genel Müdür
ISAF, sektörümüzdeki son gelişmeleri yakından takip etme ve paylaşma fırsatı sunmanın yanı sıra, iş birliği ve ortak projeler için bir platform sunar. Her yıl katılımcıların bir araya gelmesi, yeni iş fırsatları keşfetmelerini, iş ilişkilerini güçlendirmelerini ve sektördeki en son trendleri öğrenmelerini sağlar.  Sektördeki firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı verir ve böylece pazarlama ve markalaşma açısından önemli bir platform oluşturur. ISAF Fuarı, sektörümüzü ileriye taşımak ve yenilikçi çözümler geliştirmek için birçok fırsat sunan bir etkinlik olarak, bizim için vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.

ISAF Fuarı’ndan beklentilerimiz, sektördeki en son teknolojik gelişmeleri keşfetmek, yenilikleri ve trendleri takip etmek, potansiyel iş ortaklarıyla buluşmak ve mevcut iş ilişkilerimizi güçlendirmektir. Ayrıca, sektördeki diğer profesyonellerle deneyimlerimizi paylaşmak ve iş birliği fırsatlarına katkı sağlamak da önemli hedeflerimiz arasındadır.

ISAF’ta yapacağımız çalışma olarak; her sene olduğu gibi, AR-GE departmanımızın bu konuda teknolojiye ayak uyduran yeni ve vizyonlu çalışmaları bulunmaktadır.

Yaya geçiş sistemleri, sektörel olarak raylı sistemler, plazalar, stadyumlar ve havalimanlarına yönelik çözümler tanıtacağız.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Tansa Güvenlik Sistemleri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.