Polimek Elektronik ISAF’ta yerini alıyor! – ISAF

Polimek Elektronik ISAF’ta yerini alıyor!

İzmir’de 1995 yılında bekçi kontrol sistemleri üretimiyle başlayan Polimek, zaman içinde müşterilerinden gelen talepler ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda yönünü personel devam kontrolü ve geçiş kontrol sistemlerine doğru çevirmiştir. PDKS sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Küçük ve büyük ölçekli her sektörden firma ve kamu kuruluşunun güvenlik, kontrol ve otomasyon sorunlarına, çağdaş donanımlar ve yenilikçi yazılımlar ile anahtar çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.

Ekin Polat / Polimek Elektronik / Genel Müdür Yardımcısı
ISAF, yabancı katılımın artmasıyla daha iyi bir konuma gelerek, yenilikçilik, uluslararası iş birlikleri ve finansal güç gibi bir dizi fırsat sunuyor. Bununla birlikte, bu fırsatları değerlendirirken uluslararası pazarın dinamiklerini ve potansiyel riskleri dikkate almak önemlidir. ISAF, küresel pazarlardaki rekabetçi avantajını artırarak uluslararası alanda daha görünür hale geliyor.

Müşterilerimizle ve potansiyel alıcılar ile buluşmak, beklentilerini karşılayacak çözümler sunmak için önemli bir fırsattır. Bu buluşmalar, karşılıklı güvenin oluşturulmasını sağlar ve uzun vadeli iş ilişkilerinin temelini oluşturur. Amacımız, müşterilerimizin ve potansiyel alıcılarımızın beklentilerini aşan değerler sunarak, onların işlerini daha verimli hale getirmelerine yardımcı olmaktır. ISAF bu konuda bizlere büyük bir imkân sunuyor.

Bütün kontrol ve güvenlik sistemlerini ISAF’ta sergileyeceğiz.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Polimek Elektroniğin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.