Team Axess güvenlik sektörünün en yoğun buluşması olan ISAF’a katılıyor! – ISAF

Team Axess güvenlik sektörünün en yoğun buluşması olan ISAF’a katılıyor!

Mevcut durumda, AXESS ve DESIGNA firmaları aynı çatı altında faaliyet göstermektedir. AXESS’in merkezi Salzburg/Avusturya’da bulunurken, DESIGNA’nın merkezi ise Kiel/Almanya’dadır. Bu iki firma, dünya çapında +30 ülkede ofislere sahip olup, geçiş kontrol ve otopark yönetim sistemleri konusunda lider üreticiler arasında yer almaktadır.

AXESS, kayak merkezleri, müzeler, tema parkları, fuar alanları, stadyumlar ve otoparklar için giriş sistemleri ve biletlendirme çözümleri sunmaktadır. Bu çözümler, barkod, QR kod gibi standart bilet tiplerinin yanı sıra ISO 15693 RFID Biletler, UHF, NFC ve Bluetooth gibi teknolojileri de içermektedir. DESIGNA ise havalimanları, alışveriş merkezleri, hastane ve katlı otoparklar gibi yerlerde kullanılan tüm otopark çözümlerini sunmaktadır. Firma, ilgili iş modeline uygun uçtan uca tüm çözümleri sağlamakta olup, Ticketing, Barcode Scan Go, Touchless, Ticketless, Ticketless Hybrid gibi teknolojileri barındırmaktadır. Ayrıca, tüm biletlemenin online pre booking olarak yapılabildiği bilet altyapısının Türkçe dil desteğiyle kullanılabilmesine imkân tanımaktadır.

Her iki şirket de AR-GE süreçleriyle birlikte donanım ve yazılımlarını kendi bünyelerinde geliştirerek, sektördeki en yenilikçi teknolojileri içeren ürünler sunmaktadır.

Burak Beceren / Team Axess / Genel Müdür
ISAF Fuarı’nı, global katılımcılar ve lokal oyuncuları buluşturan, sektörün en önemli bir araya gelinen etkinliklerinden biri olarak görüyoruz.

Mobil ve sabit turnikelerimizin yanısıra, bu sene yine otopark grubu ürünlerimizi de sergileyeceğimiz bir fuar olacak. Ziyaretçilerimize hem “people access” hem de “car access” konularında sergileyeceğimiz ürünlerimizle eşsiz bir deneyim yaşatacağımız için çok heyecanlıyız.

Geçiş Kontrol Sistemleri: Fuarda, AXESS markası altında, sergileyeceğimiz ürünlerimiz kayak merkezi, müze, fuar, tema park, stadyum ve toplu taşıma gibi alanlarda geçişin kontrol edilmesi gereken noktalarda kullanılmaktadır. Ürünlerimiz içinde özellikle etkinlik bazlı (konser ve fuar alanlarında; örnek olarak ayrıca Miami F1’de verebiliriz) ve koruma altındaki tarihi lokasyonlarda (müzeler ve ören yerlerinde) tercih edilen mobil turnikemizi sergilemekten büyük heyecan duyuyoruz.

Biletlendirme tarafında, satış kasası ve ekipmanları haricinde, sizinle buluşturacağımız bir diğer ürünümüz olan Pick Up Box, müşterilerinizin internetten aldıkları ön ödemeli biletlerini Barkod veya RFID bilete saniyeler içerisinde dönüştürebildikleri bir otomattır. Her türlü hava koşuluna dayanıklı ve modüler yapıya sahip olan ürünlerimizin, bakımı ve teknolojik gelişmeler ışığında ihtiyaç duyulabilecek yenilikler ile sonradan donatılabilmesi oldukça kolaydır.

Otopark Yönetimi Sistemleri: Fuarda sergileyeceğimiz DESIGNA marka ürünlerimiz ise havalimanları, alışveriş merkezleri, hastane ve katlı otoparklarda gibi lokasyonlarda otopark çözümlerinde kullanılan ürünlerdir. Ticketing, Barcode Scan Go, Touchless, Ticketless, Ticketless Hybrid teknolojilerini barındıran donanım ürünlerimizi misafirlerimize tanıtacağız.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Team Axess’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.