T TEKNOLOJİ, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

2011 yılında kurulan ve elektronik güvenlik sistemleri sektöründe hizmet veren T Teknoloji Bilişim Sanayi Ticaret Ltd.Şti., bünyesindeki 750’i aşan iş ortağı firma ile kendi sektöründe öncü olarak faaliyetine devam etmektedir. Kurulduğu gün itibariyle dünyanın en saygın Elektronik Güvenlik markalarının distribütörlüğünü üstlenen kuruluşumuz her geçen gün bünyesine yeni markalar katarak büyüme yolunda ilerlemektedir.

T Teknoloji şu an UTC Fire&Security bünyesinde bulunan NetworX, ZeroWire, Aritech, GST ve TruPortal markaları ile DMTech ve UniPOS Yangın algılama sistemleri Türkiye distribütörüdür. Aynı zamanda iç ve dış ortam algılamada Dünya lideri Optex markası distribütörlüğünü de üstlenmektedir.

T Teknoloji ISAF 2018 Güvenlik Fuarı’nda, Hollanda menşeili UTC Technologies firmasının NetworX, ZeroWire Hırsız algılama ve ev otomasyon sistemleri.  GST ve Aritech Yangın algılama sistemleri ürünlerini, Bulgaristan markalı DMTech firmasının Yangın algılama sistemlerini, Japonya menşeili Optex markalı Hırsız alarm sistemleri dahili/harici PIR ve Beam dedektörleri sergileyecektir.

ISAF 2018 Security Fuarı’nda özellikle ön plana çıkartacağı ürünler GST Yangın algılama sistemleri ve DMTech yangın algılama sistemleri olacaktır.

T teknoloji firmasının ürün gamı ağırlıklı olarak yangın algılama ve hırsız algılama sistemlerinden oluştuğundan dolayı resmi kurumlar, özel kurumlar ve zincir projeler hedef sektörlerinin ön sıralarında yer almaktadır.