UNİVİEW, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

UNİVİEW, Huawei ve 3Com firmaları tarafından piyasadaki IP kamera açığını kapatmak ve sektörün geleceğine yön vermek amacıyla 2005 yılında Çin’de ilk IP kamerayı üreten ve aslında başlangıç olarak Sadece IP Network ürünler üretmek için yola çıkan global bir markadır. 2011 yılında Bain Capital tarafından yatırım yapılan Uniview, 2012 yılında Çin’in en büyük 3. üreticisi olmuştur. 2017 yılı sonu itibariyle 140’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Daha önceki yıllarda farklı firmalarla temsil edilen Uniview ISAF 2018 Security Fuarı’nda ilk defa kendi standı ile katılarak yer almaktadır. Firma fuarda Ultra HD IP kameralar, NVR kayıt cihazları, Yüksek Kapasiteli Ağ depolama üniteleri, Client yazılımları, Network Kontrol Klavyeleri, PoE Switchler ürünlerini sergileyecektir.

Uniview ISAF 2018 Fuarı’nda 2 önemli konuda sergileme ve tanıtım yapacaktır. 2000 kamera ve 500 NVR’ı video yönetim sistemi ile tek cihaz üzerinden kontrol edebilme imkanı sunan Video Management Server (VMS) video yönetim serveri olan, Videowall desteği ile çoklu ekran görüntülerini kontrol etmenin kolay olduğu, Access control ve yangın sistemi entegrasyonu ile çoklu yönetim seçenekleri bulunan Unicorn fuarda sergilenecek ürün ve çözümlerden birisi olacaktır. Diğer konu ise Uniview tarafından hayata geçirilen bir teknoloji olan ve %80 ile %95 arasında hem Harddisk tasarrufu hem de bant genişliği tasarrufu sağlayan H.265 + U-CODE = ULTRA 265 sıkıştırma teknolojisi olacaktır.

UNV veya UNİVİEW’in ürünleri Başbakanlık, hava limanları, emniyet binaları, askeri alanlar, belediyeler, alışveriş merkezleri (AVM), üniversiteler, stadyumlar,  bankacılık, kamu güvenliği, enerji, telekomünikasyon, mobese (şehir izleme sistemleri), akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi birçok alanda geniş çapta kullanılmaktadır.

Referanslar arasında ise Türkiye İstanbul 3. Uluslararası Havalimanı TGS Binaları ve Apronlar, Spor Arena Lazio / İtalya, Hilton Otelleri ve Tatil Köyleri / BAE, Güney Kore Şehir Gözetimi, Kiev Uluslararası Havaalanı / Ukrayna, Güvenli Şehir Projesi Hangzhou / Çin gibi önemli projeler sayılabilir.