VİDEOFON, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş., 44 yıllık  bir elektronik geçmişine sahip olup, 20 yılı aşkın süredir Güvenlik Sistemleri Konusunda faaliyet göstermektedir.

Güvenlik Sektöründe dünyanın önde gelen firmaları ile temsilci/distribütör yapısı ile çalışmakta olup, taşıdığı sorumluluk anlayışı ile İş ortakları aracılığı ile sektörün güvenlik ihtiyacına cevap vererek pazarda yer almaktadır.

Videofon Güvenlik, ISAF 2018 Güvenlik Fuarı’nda Hırsız İhbar sistemleri markası Paradox ve kullanıcı dostu Mobil App. uygulaması ile beraber pratik çözümleri ve güvenlik tedbirleri nasıl alınmalı-nasıl projelendirilmeli, hangi ürün seçimleri ile koruma sağlanmalı, bu konularda iş ortaklarının bilgilerini tazeleyerek, diğer ziyaretçiler ile de bilgiler paylaşacaktır.

Aynı zamanda firme, Avtech ve Dcode markaları ile, CCTV teknolojilerinin güncel çözümlerini sergileyecek olan Videofon, mobil uygulaması ile alarm sisteminden gelen bilgilerin anlık olarak alınması ve kamera ile  görüntü desteğinin sağlanmasını vurgulayacaktır.

Videofon Güvenlik ürünleri, güvenlik ihtiyacı bulunan  tüm alanlara ürünlerimiz hitap etmektedir. Bunlar kısaca;  Ev-işyeri/ofis güvenliği, kurumsal bina ve depolar, Ges enerji santralleri, Avm yangın ve panik uygulamaları, Çevre ve sınır güvenliği programları, vs..