X RAY CENTER, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

X Ray Center, 1998 yılında kurulmuş olup 12 yıl boyunca 2010 yılına kadar Amerikan menşeli bir üreticinin Türkiye distribütörlüğünü yapmıştır. Bu tarihten itibaren bünyesinde ki 80 kişi ile X Ray Center markasıyla kendi yerli ürünlerini üretmeyi başaran X ray Center firması 2010 yılından günümüze 1900 adede yakın cihaz satışını gerçekleştirmiştir. Beylikdüzü’nde konuşlu bulunan firma aynı zamanda Türkiye’den tüm dünyaya satış gerçekleştirmekte olup güvenliğin had safhada talep edildiği DHMİ’lerde, Adalet Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda, Gümrük bölgelerinde, emniyet teşkilatlarında adından övgüyle söz ettirmektedir.

Firmanın ürünleri tamamıyla yerli üretim olup Türkiye’deki fabrikada üretimi gerçekleştirilmekte ve en son teknolojik özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu özelliklerden bazıları Linux İşletim Sistemi, çift jeneratör teknolojisi ve kargo tipi cihazların kolaylıkla üretilebilmesidir. Ürünler posta-çanta, bagaj – küçük koli, büyük koli – küçük kargo ve kargo tipi cihazlar olarak sınıflandırılmakta olup değişik boy ve ebatta tesislerimizde kısa sürede üretilebilmektedir.

Tüm Türkiye çapına yayılmış servis ağı ile müşterilerine 7/24 hizmet sağlamakta ve ürünleri hakkındaki müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktadır.

ISAF Güvenlik Ekipmanları Fuarı’nda X Ray Center tarafından üretilen posta ve küçük koli ile bagaj ve küçük kargo modellerinin tanıtımını yapılacak olup, bu ürünlerin menşei Türkiye’dir.