ZKSOFTWARE, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

ZKSoftware 3500 bayisi ile Türkiye genelinde parmakizi,kartlı geçiş,avuç içi,yüz tanıma sistemleri ile X-Ray cihazları,kapı tipi metal dedektörler ve turnike sistemleri ayrıca elektrikli kilit çözümleri ve akıllı kilit çözümleri ile ihtiyaç duyulan tüm zayıf akım ürünlerinin üretici ve temsilcisidir.

ZK Software, Çin menşeili, Çin menşeili YLI ve ZKSoftawre ürünlerini ISAF Security 2018 Fuarı’nda sergileyecektir. Sergilenecek ürün kategorileri de; Kapı Dedektörleri, X-Ray Bagaj Kontrol Sistemleri, Yüz Tanıma,  Parmak İzi Okuyucular, Geçiş Kontrol Panelleri, Turnike Sistemleri, Manyetik Kilitler, Selenoid Kilitler, Bas-aç Kilitler, Personel Takip Yazılımı, El Dedektörleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Geçiş Kontrol Yazılımı, Bekçi Tur Sistemleri, Otel Kilit Sistemleri, Kamera Sistemleri olacaktır.

Fuarda özellikle Personel Takip Yazılımı (PDKS) ürünlerini ön plana çıkaracak olan ZKSoftware hizmet alanına bakılacak olursa; Ofisler, Fabrikalar, Okullar, Kamu Alanları, İnşaat, kısacası insanların yaşam standartlarını etkilemeden görünür ve görünmez güvenlik tedbirleri, donanım çözümleri ve yazılım destekleriyle beklentileri karşılamak için çalışmaktadır.