ZKTECO, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

ZKTeco, 1985 yılında Çin’ de kurulmuş, Silikon Vadisi’nde AR-GE Laboratuvarı bulunan, Hibrid-Biyometrik Doğrulama teknolojisinde uzman olmuş kurumsal Biyometrik Doğrulama teknolojisinin dünya lideri tedarikçisi konumunda bir firmadır. 2014 yılında Türkiye Ofisi açılmasıyla birlikte üretici olarak Türkiye pazarında kendine yer edinmiştir. ZKTeco; X-ray, turnike sistemleri, zaman katılım ve erişim kontrol cihazları, biyometrik güvenlik sistemleri, kamera sistemleri, akıllı kilitlerin yanı sıra plaka tanıma sistemleri ve araç altı görüntüleme sistemlerinin üreticisi olarak Dünya’nın önde gelen firmaları arasındadır. ZKTeco’nun Türkiye’de aktif faaliyet gösteren ofisi mevcuttur.

ZKTeco, ISAF 2018 Güvenlik Fuarı’nda Çin’deki fabrikasında ürettiği ZKTeco markalı ürünlerin tamamını tanıtacaktır. Fuarda öne çıkarılması planlanan ürünlerin başında yeni nesil kamera sistemleri, akıllı kilit ve yeni nesil çoklu yüz tanıma yapabilen PDKS cihazı gelmektedir.

ZKTeco’nun hizmet verdiği sektörlerin başında Devlet kurumları, oteller, havalimanları, hapishaneler, bankalar gelmektedir. Kurumların ziyaretçi ve personel giriş çıkışlarının kontrol edilmesi gereken bütün kurumlar ayrıca bina giriş ve ulaşım güvenliğinin sağlanması gereken her kurumda kısacası güvenli olması istenen her alanda ZKTeco ürünleri kullanılabilmektedir.