ISAF 2018, ZENGİN İÇERİĞİ İLE ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR!

22.kez gerçekleşen ISAF,  sektörün her kesimini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Uluslararası üreticisinden yerli üreticisine, distribütöründen bayisine, uygulayıcısından sistem entegratörüne, son kullanıcısından meraklısına… Sektörün en üst seviyesinden en altına kadar tartışmasız herkesi buluşturan yurt içindeki tek etkinlik olan ISAF, 2018 yılında çok daha geniş bir kesime hitap edecektir.

2018 yılına geçmiş yıllarından daha zengin bir içerik ile hazırlanan ISAF’ta, bu yıl birbirinden ilgi çekici ürünler sergilenecektir. Güvenlik, Siber Güvenlik, Akıllı Binalar, Yangın ve İş Sağlığı Güvenliği alanlarında sektörün en önemli firmalarının birbirinden ilgi çekici ürünleri sergilenecektir.

250’ye yakın stantta 600’ün üzerinde firmanın binlerce markası ve on binlerce farklı ürününün sergilenecek ISAF’ta her seviyede ilgili ve kullanıcı aradığı ürünü, hizmeti ve çözümü bulabilecektir.

ISAF kapsamında yer alan sektörlerin birbirinden önemli ürünlerini incelemek, araştırmak, fiyat ve kalite karşılaştırması yapabilmek için aylarca çalışma yetersiz kalırken, ISAF ziyaretçilerimiz en fazla 4 günlerini ayırarak aradıkları tüm ürünleri, karşılaştırma yapabilerek bulacaklardır.

ISAF’ın 2018 yılındaki en önemli farkı, bu yıl fuarda sadece günümüzün değil, aynı zamanda geleceğin de ürünlerinin sergilenecek olmasıdır. Özellikle sektörde faaliyet gösteren profesyoneller ISAF’ı ziyaret ederek ilgilendikleri, kullandıkları, merak ettikleri ürünlerin gelecekte ne yönde gelişeceği ile ilgili inceleme yapabilecek ve buna göre planlamalarını yapabileceklerdir.

Sektörün heyecan verici dev buluşması ISAF’ta tüm sektör profesyonelleri, ilgilileri, meraklıları ve gelecekte bu sektörde yer alacak geleceğin sektör temsilcilerini davet ediyoruz.