BARFAS, İLK KEZ ISAF’A KATILIYOR

Otomatik tanımlama sistemlerinin öncülerinden Barfas ISAF Security Fuarı’nda ilk kez yer alıyor.

ISAF 2019 Fuarı’nda öncelikle piyasada kullanılan ve kendi üretimi olan UHF RFID okuyucular ve antenler, HF kart okuyucular ve biyometrik okuyucu cihazlarını daha sonrada ar-ge sürecinin sonuçlanması durumunda uzun emekler sarf ettikleri RFID el terminali cihazlarını kullanıcılarla buluşturmayı hedeflemektedir.

Ayrıca ISAF Fuarı’na özel fiyat kampanyaları ve yeni ürünlerinin lansmanı olacaktır. Bunların da yanı sıra yapılacak olan ürün demo standlarında kullanıcıların ürünü pratik olarak deneyimleyebilmesine olanak sağlayacaklardır.  

Barfas, Kurucu Ortağı Faik BAHAROĞLU, ISAF Security Fuarı ile ilgili:

‘’ISAF Fuarı önceden beri beğenerek takip ve ziyaret ettiğimiz güvenlik, RFID ve geçiş kontrol sektörüne yön veren önemli bir fuardır.  Bizlerde bu vasıtayla, öncelikle ülkemizde daha sonra da ihracat pazarlarında müşteri portföyümüzü genişletmek ve % 100 yerli mühendisler tarafından geliştirilen teknoloji ürünlerimizi entegratör veya son kullanıcılara tanıtmayı hedefliyoruz.

Bu fuar çatısı altında sektörün paydaşlarının bir araya gelerek daha etkili işbirlikleri ve daha inovatif çözümler ürettiklerine çok defa tanık olduk, bu vesileyle fuarda emeği geçenlere teşekkür ederiz.’’