EKİNGEN ELEKTRONİK ISAF FUARI’NA 20. KEZ KATILIM SAĞLIYOR!

Güvenlik sistemleri, uydu sistemleri ve ses sistemleri alanında sektörünün öncü firmalarından olan Ekingen Elektronik, ISAF Fuarı’nda tekrar yerini alıyor. ISAF 2020’de CCTV, Acil Anons, Yangın Algılama, Profesyonel Seslendirme, Profesyonel Işıklandırma, Hırsız Alarm Sistemleri ve Yerli Güvenlik Yazılımlarımızı tanıtacak olan Ekingen Elektronik ürün yelpazesi ile ziyaretçilerin dikkatini üzerine çekmeyi planlıyor.

ISAF 2020’de ziyaretçilerin nasıl bir Ekingen Elektronik göreceği konusunda ise şunları ifade edebiliriz:2018 ve 2019 yıllarında sektöre kazandırdığı yeni ürünlere 2020 yılında da eklemeler yapacak olan Ekingen ayrıca ISAF Fuarı’nın en çok ürün grubuna sahip olma iddiasını bu sene de göstermeyi hedefliyor. Ayrıca ihracat çalışmaları konusunda da daha aktif bir Ekingen ziyaretçilerini bekliyor olacak. Ekingen’in bir diğer ISAF 2020 hedefiyse 2018 ve 2019 yıllarında yatırımlarını yapmış oldukları yerli üretim tesislerinin Ar-Ge’si yapılan ürünlerinin satışlarının bu yıl sektör ve ülke ekonomisine katkısını sağlamak.

20. katılım yıllarında ISAF Fuarı hakkında düşünce ve beklentilerini sorduğumuz Sayın Enes Ekingen ise şunları ifade etti: ISAF fuarı sektörümüz için en yüksek öneme sahip tanıtım ve iş geliştirme organizasyonlarından biridir. Sadece sektöre değil, ülkemize ve dış pazara da açılmamızı sağlayan bu organizasyona katılmanın önemini her geçen yıl daha da anlamaktayız. ISAF 2020’den beklentilerimiz ise;iç ve dış pazara sunduğumuz ürün ve hizmetlerin ülke ekonomisini de göz önünde bulundurularak ihracata yönelik müşterilerin ve alım heyetlerinin üzerinde yoğunlaşılması gerektiğini düşünüyoruz. Nasıl bütün dünya Çin ve Avrupa pazarındaki firmaların ürünlerini satın almak için o ülkedeki fuarlara akın ediyor ise bizim ülkemizdeki fuarlarında bu hale gelmesi gerekiyor. Bu noktada da sektörün önemli buluşma noktası ISAF’a güvenimiz tam.

08-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Ekingen Elektroniğin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.