ISAF FUARI 2020 YILINDA YİNE BÜYÜME GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR! – ISAF

ISAF FUARI 2020 YILINDA YİNE BÜYÜME GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR!

Düzenlenmeye başladığı günden bu yana 10 kez Ankara’da 13 kez ise İstanbul’da olmak üzere 23 kez düzenlenmiş olan ISAF Fuarı her yıl bir önceki yıla göre büyüme yaşayarak gerçekleşmektedir. Katılımcılarının bulundukları sektörlerin en büyük firmaları oluşu, ziyaretçilerinin %100’e yakın profesyonel ziyaretçilerden oluşuyor olması, ilgili kurum ve STK’ların yoğun ilgi ve desteği neticesinde günden güne büyüyen ISAF bugün artık sektörün kendi fuarı olmuştur.

2020 fuar takvimine yine aynı özenle hazırlanan ISAF ekibi katılımcısından ziyaretçisine detaylı bir planlama ve çalışma içerisinde olup 2020 Fuarı’nın da yine önceki senelere göre büyüyen ve katılımcısından ziyaretçisine verimli bir fuar olması için çalışmalar yapılmaktadır.

Teknolojik gelişmelerin sektörde yarattığı değişimler ve geleceği yorumlayarak oluşabilecek değişimler çerçevesinde yapılan planlamalar sonucunda ISAF, 2020 yılında yine kendi içinde kabuk değiştirerek kimliğini ve yapısını güncelleyecek, katılımcı ve ziyaretçilerine güven veren fuar tanımına yakışır kapsamda düzenlenecektir.

2019 Fuarı’nı hemen takiben başlatılan çalışmalardan elde edilen veriler 2020 yılında fuarın daha hareketli geçeceğini bugünden göstermektedir. Katılımcıların ilgisi, ziyaretçi geri bildirimleri 1 yıl öncesinden fuarın nasıl geçeceğini gösteren önemli göstergeler olmuştur.

ISAF 2020 maratonu boyunca tüm gelişmeleri www.isaffuari.com adresinden takip edebilirsiniz. Sektörün 360 derece konuşulduğu ve sergilendiği ISAF 8-11 Ekim 2020’de İstanbul Fuar Merkezinde. Görüşmek üzere.