EKİNGEN YİNE ISAF’TA

Ekingen Genel Müdür Yardımcısı Enes EKİNGEN, “Bu yıl 21.kez katılacağımız ISAF Fuarı, düzenlendiği her yıl sektörümüzün her kesiminden insanı bir araya getirmeyi başarabilmiş ve sektörümüze katma değer sağlamıştır. Katıldığımız uzun seneler içinde ISAF fuarı bizlerle beraber büyümeye ve büyütmeye devam etmektedir.

Ülkemiz ve dünyamız gerçekten zorlu bir dönemden geçirmektedir. Her sektör gibi, bizim sektörümüz de pandemiden ziyadesiyle etkilenmiştir. Bu olumsuzluklarını son bulmaya yaklaştığı dönemde ISAF Fuarı’nın bizlere can suyu olacağına inanıyoruz.

Ekingen olarak ISAF Fuarı’na her geçen sene daha özenle ve azimle hazırlanıyoruz. Özellikle son iki yılda sektörümüze kattığımız yeniliklere bu yıl da devam edeceğiz. Yenilenmiş ürün grubumuz ile fuarın en çok ürün grubu barındıran firması ve standı olma unvanımızı bu sene de elde edeceğiz.

ISAF 2021’de CCTV Sistemleri, Termal izleme sistemleri, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, EVAC Anons Sistemleri, Acil Anons Sistemleri, Profesyonel Seslendirme Sistemleri, Başkan-Delege Sistemleri, Simultane Çeviri Sistemleri, Görüntüleme Sistemleri, Uydu Sistemleri, Kesintisiz Güç Kaynakları ürünlerimizi sergileyeceğiz.”