EZGİL GÜVENLİK YİNE ISAF’I TERCİH ETTİ

Ezgil Güvenlik Satış Müdürü Serhan Kürkçü: ISAF’ın, sektörümüzde yer alan hizmet/ürün sağlaycılar arasındaki önemli paydaşları bir araya getiren, seçkin fuarlardan biri olduğuna inanıyoruz. Memnuniyet verici diğer bir nokta ise, organizasyon ekibinin, sektör mensuplarına sergilediği eşitlikçi, profesyonel yaklaşımdır. Ezgil ailesi olarak, geçmiş yıllardaki katılımlarımız esnasında, doğru tespitlerle erişilmiş, ideal ziyaretçi profilini standımızda ağırlama ve yeni dostlar edinme şansını yakaladık. Öyle görünüyor ki, gelecekte ISAF, gerek talep sahibi işletmeler ve gerekse tedarik tarafında emek verenler için yeni değerler, yeni faydalar üretmeye devam edecektir.

Ezgil’in kuruluşundan başlayarak daimi hedefi; teknolojiye ve inovatif gelişime yatırım yapmayı alışkanlık edinmiş endüstriyel işletmelerin, soru ve sorunlarına doğru çözümler bulacaklarına inandıkları ve kendilerine yakın hissettikleri bir çözüm ortağı olmaktır. ISAF bu bağlamda, bizler için değerli bir buluşma noktası olmaya devam edecek.

ISAF 2021’de, Ezgil’in yakın geçmişte, yangın korunumu konusunda çözüm geliştirilememiş, “münhasır özellikteki alanlar-mahaller” için uyguladığı ve başarılı sonuçların elde edildiği özel projeler, ilgilenenlerimizin görüşüne sunulacak. Ziyaretçilerimiz ile yenilikçi teknoloji anlayışı ve hayal gücünün yarattığı ve yaratılacak yepyeni çözümler için kahve sohbetleri yapacağız.

Halihazırda, ülkemizde yeni ve son kullanıcı cephesinde yüksek oranda tanınmayan, yeni nesil otomatik yangın söndürme sistemlerinin, ISAF ziyaretçilerine tanıtılması ve bilinirliğinin arttırılması üzerine yoğunlaşacağız. Sahiplenme sonrasında, dolum, bakım gibi ilave süreçler dahilinde kullanılabilirliğini ve güvenilirliğini yitirmeyen, işlevsel sürekliliğini teknolojik gelişim ile koruma altına almış bulunan “Aerosol” ve Nano-Toz” söndürme sistemlerini tanıtacağız.