ERETE BİLGİ VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

Erete Bilgi ve Güvenlik Sistemleri, Güvenlik ve Bilişim Sektörünün  IT, CCTV network alt yapısı için gerekli Bakır/Fiber Yapısal kablolama ihtiyaçlarını ve sistemin ihtiyacı olan Omurga, Kenar, Dış ortam Endüstriyel Switch ve Fiber optik dönüştürücü ihtiyaçlarını yurtdışı üreticilerden , bilgi ve tecrübeleri ile yoğurarak, sahip olduğu dağıtım kanalı ile son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak hedefi ile  2001 yılında sektöre girmiştir.  Distribütörlüğünü yapmış olduğu ürünlerin eğitimi ve projelendirmesini de yapan ve sektörde Network Okulu olarak bilinen misyonu ile butik hizmet vermenin gururu ile başarılarını her geçen gün arttırmaktadır.

Erete Bilgi ve Güvenlik Sistemleri’nin distribütörlüğünü yapmış olduğu XPCABLE Yapısal Kablolama markası; uluslararası UL/ETL/DELTA sertifikalarına sahip ve Ömür Boyu sistem Performans Garantisi sunmaktadır. XPCable Tayvan’da üretilmekte ve dünyanın birçok ülkesinde altyapı projelerinde kullanılmaktadır.  Ayrıca son yıllarda artan Endüstriyel Switch pazarına XPS Active System markası ile giriş yapan firma, üretmiş olduğu 4, 8, 24 ve 48 portlu iç ortam PoE ve Endüstriyel switchleri ile pazarda söz sahibi olma yolunda ciddi ilerlemeler kaydetmektedir. Kuruluşundan bu yana distribütörlük bayrağını taşıdığı ETHERWAN markası, Endüstriyel Switch ve fiber Optic Dönüştürücüler konusunda üstün teknoloji ve performanslı ürün sunabilmektedir.  Fiber portlu omurgda switch ve PoE iç ortam switch ihtiyaçları için, distribütörlüğünü yaptığı Edge-Core markası ile ürün sunmaktadır. Pazarda Open Network switchler konusunda da ilerleme kaydeden marka, dünya ve ülke pazarında oldukça iyi bir bilinirliğe sahiptir. Ayrıca Netwoklerin test ve analiz edilmesi konusunda, sunmuş olduğu üstün performanslı cihazlar ile Pazar lideri olan FlukeNetworks ürünlerinin dağıtımını yapan şirket, bu konuda eğitim de verebilmektedir.

Erete, uzun yıllardır yer aldığı ISAF Fuarı’nda 2018 yılında XPS Endüstriyel Switch ürünlerimizin tanıtımını ve güvenli okul projesinde kullanacağı ürün tanıtımını yapmayı planlamaktadır. Ayrıca B2B sitesi olan www.eretekne.com  üzerinden sunacağı ürün ve hizmetlerini tanıtacaktır.

Fuarda yapılacak tanıtım ile ilgili olarak, firma yetkilileri düşüncelerini ve referansları ile ilgili olarak ayrıca; “İthalatını yaptığımız ürünleri hedef sektör olarak, dış ortam güvenlik kamera kampüs projelerinde kullanılmasını hedefliyoruz. Özellikle ülkemizde yanlış yapılan uygulamalar var. Dış ortamlarda ihtiyaç olan Endüstriyel switch maliyetlerinin,  iç ortam switchlerden yüksek olduğunu gören tüketici, bişey olmaz manığı ile iç ortam ürünlerini kullanımı dışında dış ortamda da kullanmayı tercih edebiliyor. Hem projeyi almak isteyen bayinin yanlış yönlendirmesi, hem de kullanıcının düşük maliyetle çözüm peşinde koşması ileride yaşanacak altyapı sorunlarına temel oluşturuyor. Biz ERETE olarak hem bayinin hem de kullanıcının bilinç düzeyini arttırarak, gelecekte olası altyapı problemlerini bertaraf etmek için var gücümüzle çabalıyoruz.

Biz bir ithalatçı ve distribitör şirket olduğumuz için, ürünlerimizi bayiler üzerinden son kullanıcılara ulaştırıyoruz. Ancak ürünlerin kullanım amaçlarını ve üstün özelliklerini, son kullanıcılara tanıtmak bizim işimiz. Bu amaçla ülkemizin birçok ilinde eğitim seminerleri ve tanıtıcı toplantılar düzenliyor, yerel ve uluslararası fuarlara katılıyoruz. Ürünlerimiz ülkemizde birçok büyük proje altyapısında güvenle kullanılıyor. 3. Havalimanı ve çevre yolları,  Sabiha Gökçen Havalimanının ek birim projesinin alt yapısında Etherwan Endüstriyel Switchler tercih edilmesi bizim için grur kaynağı referanslarımız arasındadır.” şeklinde ifade etmektedir.