“Güvenlik”in her alanını kapsayan fuar!

 “Güvenlik”in her alanını kapsayan fuar!

Uluslararası ISAF Security Fuarı, sektörü buluşturan tek etkinlik olarak 19.kez gerçekleşiyor

19. Uluslararası ISAF Security Fuarı’nın, ISAF’ın ana konseptini oluşturan “Toplam Güvenlik Çözümleri ve Konfor” sloganında yer alan Toplam Güvenlik Çözümleri başlığıyla tanımladığımız her türlü güvenlik ürününün yer aldığı bir fuar olması için 3 yıldır yapılan çalışmaların neticesinde bu fuar her geçen yıl daha fazla ürün çeşidinin sergilendiği bir fuar oldu. Bundan sonrası için de hedef ISAF Security Fuarı’nda güvenlik hizmetlerinin, güvenlik danışmanlığının, güvenliğimizi sağlamakta önemli yeri olan çitler, kapı, kasa, kilit, güvenlik camı, demir parmaklık, kepenk sistemleri gibi ürünlerin, güvenlik araçlarının, bir diğer deyişle, güvenliği sağlarken kullanılan her türlü ürünün yer alacağı bir fuar olmasını hedeflemekteyiz.

Günümüzün En Değerli Malzemesi Olan “Bilgi”nin Güvenliği Alanında Türkiye’nin Tek Fuarı!

Son yıllarda dünyanın her noktasında en çok konuşulan konulardan birisi olan “bilgi ve ağ güvenliği” ile ilgili Türkiye’deki tek fuar olan Uluslararası ISAF IT Security Fuarı, 4. kez sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Geçmişte, kasalarda ve kilitli odalarda korunan bilgi ve önemli dokümanlar bugün artık elektronik ortamlarda muhafaza edilmektedir. Kişi bazında kullanımın ötesinde, firmaların kullanımı ve hatta ülkelerin kullanımı arttıkça, bu konuda daha fazla güvenlik ve korunma ihtiyacı oluşmuştur.

Gelişen teknoloji ile birlikte artan teknoloji kullanımı sonucunda, bugün artık dünyanın her köşesinde, her yaştan ve her kesimin, hayatının her alanında elektronik cihazlar mutlaka kullanılmaktadır. Teknoloji kullanımının artması ile birlikte tüm bilgilerimiz ve verilerimiz de elektronik ortamlarda muhafaza edilmektedir.

Gelişen teknolojinin hayatımızın her alanında yoğun kullanımı ile birlikte, bilginin güvenliği ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için sektör içerisinde pek çok yazılım ve donanım üretilmiş ve bu ürünlere olan ihtiyaç günden güne artmıştır.

Siber saldırıların ve bilgi hırsızlığının önüne geçmek için kullanılan her türlü ürün, sistem, uygulama, yazılım ve tüm diğer ürünleri bir araya getirmeyi hedeflenen IT Security Fuarı’nın en önemli özelliği, bu konularda düzenlenen etkinliği olmuştur.

Binalar için akıllı, güvenli ve konforlu çözümler!

Hayatımızı kolaylaştıran, konfor katan “yapı elektroniği ürünleri ve bina otomasyon sistemlerinin tamamı 4.kez gerçekleşen Uluslararası ISAF Smart Home Fuarı’nda sergileniyor.

Son yıllarda inşa edilen binaların tamamında kullanılan yapı elektroniği ürünleri ve bina otomasyon sistemleri artık hayatımızın vazgeçilmez ürünleri olarak yerini almaya başladı. Gelişen teknolojiler ile birlikte günlük yaşantımızın vazgeçilmez parçaları haline gelen mobil cihazlar, akıllı telefonlar, tabletler gibi ürünler ile birçok şeyi yönetmek çok daha kolay hale geldi. Bugün artık evimizdeki elektronik cihazlara uzaktan erişebilme ve yönetebilme imkanına sahibiz. Geçmişte lüks olarak tanımlanan bu ürünler bugün artık standart olarak her kesim tarafından ulaşılabilir ve kullanılabilir hale geldi.