HOBİ BİLİŞİM, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

Hobi Bilişim şirketinin ana faaliyet alanı plaka tanıma sistemleridir. Hobi Bilişim, plaka tanıma sistemleriyle alakalı yazılım ve donanım geliştirir, üretimini yapar ve aynı zamanda sistem kurulumunu yapar.

ISAF Fuarı’na ilk kez katılan Hobi Bilişim, fuarda Türkiye’de üretmiş olduğu plaka tanıma sistemlerini sergileyecektir. Fuarda tanıtımı yapılan ürünler yeni nesil plaka tanıma yazılımları ve Emniyet Genel Müdürlüğü entegreli tümleşik (all in one) yapıdaki plaka tanıma ünitesi olacaktır.

Hobi Bilişim tarafından üretiken plaka tanıma sistemlerinin başlıca uygulama alanları Otoyol üzerinde şehirlerin Giriş/Çıkış Noktaları, Köprüler ve Gişeler, Sınır Kapıları, Otoparklar, Siteler, Nizamiyeler, Depolar ve Antrepolar, Üniversiteler, Hastaneler, Oteller, Kantarlar, Hava Alanları, Okullar, Otogar ve Terminaller, Fabrikalar ve Sanayi Tesisler, Alış Veriş Merkezleri olarak sayılabilir.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen plaka tanıma sistemi markası olan Hobi Bilişim ülke genelinde yüzlerce proje tamamlamıştır. Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Havalimanı gibi büyük kuruluşların tüm giriş çıkış noktalarında uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde, Zorlu Center AVM ve Residence, Cevahir AVM, Atirus AVM, City’s AVM vb. gibi birçok büyük AVM’de ve bunların yanı sıra yine yüzlerce konut sitesinde ve ticari otoparklarda Hobi Bilişim plaka tanıma sistemleri çalışmaktadır.