ISAF 2019 FUARI ULUSLARARASI ÇALIŞMALARI ERKENDEN BAŞLADI! – ISAF

ISAF 2019 FUARI ULUSLARARASI ÇALIŞMALARI ERKENDEN BAŞLADI!

Uluslararası bilinirliğini her yıl geliştiren ISAF Fuarı’nın 2019 yılı uluslararası çalışmaları her yıl olduğu gibi bu yıl da fuardan çok önce başladı.

2018 yılı fuarının bitimini takiben hemen başlayan uluslararası çalışmaların ilk ayağı, uluslararası temsilcilik ağının geliştirilmesi oldu. Dünyada sektörün üretici olduğu ülkelerinde katılımcı ile ilgili temsilciliklerde belli bir olgunluğa ulaşan ISAF için, 2019’da özellikle ziyaretçi temsilciliği ağının geliştirilmesi planlandı.

Ülkemizden alım yapan ülkelerden fuarı ziyaret etmek üzere alım heyetlerinin oluşturulması amacıyla yapılan bu görüşmeler neticesinde de oldukça önemli yol alındı. ISAF Fuarı’nın 2019’da geçen yıllara kıyasla ciddi oranda artan yurtdışı ziyaretçiyi ağırlanması hedefiyle yapılan bu çalışmalar fuarın açıldığı tarihe kadar durmaksızın devam ettirilecektir.

Her yıl artan yabancı katılımcı ve ziyaretçi oranlarında 2019 yılında beklenen önemli artış oranının ülkemizin ISAF’ın kapsadığı sektörlerde olan ihracatına da önemli katkılar sağlayacaktır.