ISAF MARKASI GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR

2000 yılından itibaren düzenlenmekte olan ISAF, marka olarak bilinirliği ve güvenirliğini her geçen gün artırıyor.

ISAF Fuarı olarak, 19 yıl içinde 10 kez Ankara’da, 12 kez İstanbul’da olmak üzere 22 kez düzenlendi. 2016 yılında programa dahil edilen ve 3 kez düzenlenen ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı ile birlikte 19 yılda toplam 25 organizasyonu temsil eden ISAF markası, her yıl kendini geliştirerek ve yenileyerek yoluna devam ediyor.

13-15 Mart tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşen 3.ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, sektörün önemli firmalarını, en üst düzey alıcılar ile buluşturdu. Dünyada son dönemlerde gerçekleşen Confex (Konferans-Fuar) konseptinde gerçekleşen, ancak örneği olmayan bir konseptte gerçekleşen ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı üçüncü yılında etkinliğe katılan, ziyaret eden, konuşma yapan, dinleyici olan ve uzaktan takip eden tartışmasız her kesimin tebrik ve beğeni geri dönüşleri ile tamamlandı. Bir etkinlikte görülmesi çok zor olan oranlarda takdir ve teşekkür alan etkinlik gelecek yıllara çok daha etkin girmek üzere moral verici bir sonuç ile kapanmış oldu.

Şimdi, 17-20 Ekim tarihlerinde 23. Kez gerçekleşecek olan Uluslararası ISAF Fuarı’na hazırlanma zamanı…

ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı, ilk düzenlenmeye başlandığında her ne kadar İstanbul’da düzenlenen ISAF Fuarı’ndan destek alıyor olsa da, üçüncü yılında kendini besleyen ve hatta ISAF İstanbul Fuarı’na destek veren bir organizasyon olmuştur.

Gerek Ankara’da düzenlenen ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’nın ve gerekse de İstanbul’da düzenlenen ISAF Fuarı’nın ortak sinerjisi ile 17-20 Ekim tarihlerinin tam anlamı ile sektörün tüm paydaşlarını biraraya getiren çok hareketli bir sektör buluşması olacaktır. Sektörde gerçekleşen ticari hareketin önemli bir kısmının gerçekleştiği, başladığı, sonlandığı platform olan ISAF, bu yıl daha büyük oranda ticaret hacminin de gerçekleşmesinde ev sahipliği yapacaktır.

Sektörün tüm paydaşlarını sektörün bu önemli buluşmasına mutlaka bekliyoruz.