ISAF 2019 İÇİN YAPILAN ZİYARETÇİ ÇALIŞMALARI FARK YARATACAK

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı yaklaştıkça ziyaretçi organizasyon çalışmaları da yoğunlaşıyor.

Ocak ayında başlayan ziyaretçi çalışmaları fuar yaklaştıkça yoğunlaşıyor. 16 Temmuz sonrasında ciddi bir şekilde artan tempo ile devam eden çalışmalar Eylül ayı itibarı ile kalabalık bir ziyaretçi organizasyon ekibi ile devam ediyor.

Yapılan çalışmalar ile;

  • Yurtiçinde ve yurtdışındaki sektör firmaları ile tek tek bağlantı kuruldu ve birebir fuar davetleri yapıldı. Bu çalışmalar ile ziyaretçi dataları da güncellendi.
  • Geçmiş yıllardaki ziyaretçiler arandı ve bilgileri güncellendi. Fuar yaklaştıkça geçmiş yıl ziyaretçileri tekrar tekrar aranarak fuara davet edileceklerdir.
  • Kamu kurumları, Emniyet Teşkilatı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma, Sahil Güvenlik bilgileri tek tek güncellendi. Kurumlar ile yazışmalar Eylül ayında başlıyor.
  • Önemli ziyaretçi kesimi bilgileri güncellendi ve görüşmeler başladı. Eylül ayında yazışmalar ile çalışmalar netleştirilecek.
  • Dernekler, Vakıflar, Ticaret-Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri bilgileri tek tek güncellendi, eylül ayı itibarı ile yazışmalar gerçekleşecek.
  • Konsolosluklar, Ticari Ateşelikler ile yazışmalar Eylül ayında yoğunlaşacak.
  • Yapı-Taahhüt, Proje, İnşaat sektörleri, Turizm Yatırımcıları ve Konaklama Tesisleri, AVM yatırımları ve AVM’ler, İş Merkezleri, Siteler ve Tesis Yönetim firmaları ile iletişimler Ağustos ayında başladı, fuara kadar devam edecek.
  • AFAD, İtfaiyeler, Orman Genel Müdürlüğü ile çalışmalar uzun süre önce başladı, fuara kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor.
  • En büyük 500 sanayi firması, Bilişim 500 firmaları, kurumsal firmalar, yabancı sermayeli firmalar, fabrikalar ve tüm büyük tesis bilgileri güncelleniyor.

Ocak 2019’da başlayan bu çalışmalar, 10 aylık bir çalışmanın sonucunda olgunlaşıp ISAF katılımcılarımızın fuardan en yüksek verimi almasını sağlayacak şekilde planlanmıştır.

ISAF 2018 Fuarı esnasında ve bitiminde katılımcılardan alınan %100’e yakın memnuniyetin verdiği motivasyon ile ISAF 2019’un ziyaretçilerinin nitelik ve sayı olarak çok daha yukarıda olması için yapılan planlamalar eksiksiz devam ediyor.

ISAF 2019 katılımcıları bu yıl yine harika bir yıl geçirecek.