ISAF 2019’UN ZİYARETÇİLERİ ÇOK ÜST DÜZEY OLACAK…!

Bu yıl 23.’sü düzenlenen ISAF Fuarı’nda aylar öncesinde dolan fuar alanının, ziyaretçilerle de dolup taşacağı yapılan çalışmalarla şimdiden belli oluyor.

Her yıl itinayla gerçekleştirilen ziyaretçi çalışmaları bu yıl da çok özel çalışmalar yapılarak, geçmiş çalışmalar güçlendirilerek devam ediyor. Kamu kurumları ve özel sektör listelerinin yanısıra en önemli çalışma, geçmiş yıllardaki ziyaretçilere yönelik olarak yürütülüyor.

2019 yılında, geçmiş yıllara oranla Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri gibi kritik kurumlara özel bir çalışma yürütülüyor. Bu çalışma ile bu kurumlarımızdan gelecek yetkililerin konaklaması da sağlanacaktır.

Ankara’da gerçekleşmekte olan ISAF Exclusive Fuarı ile birlikte gelişen organizasyon-kurumlar arası ilişkilerin pozitif etkileri ISAF 2019’da kendini hissettirecek.

Tüm birimlerine özel olarak çalışılan kurumlarımızın konaklamaları için ayrılan 250 kişilik kontenjan ile ilgili talepler için yazışmalar başladı ve hızlı bir şekilde devam ediyor.

Her yıl önceki yıllardaki başarısı ile yarışan ISAF, 2019 yılında kendi ziyaretçi rekorunu kıracak!