ISAF FIRE&RESCUE TÜM İTFAİYELERİ AĞIRLIYOR! – ISAF

ISAF FIRE&RESCUE TÜM İTFAİYELERİ AĞIRLIYOR!

ISAF’ın başarısının altında yatan en önemli çalışmalardan olan “özel ziyaretçi ağırlama” çalışmaları 2019’da daha da güçlendirilerek gerçekleşiyor.

Bu çalışmalar kapsamında ISAF Fire&Rescue Fuarı’na özel olarak, ülkemizin eksiksiz tüm itfaiyeleri ve itfaiye yöneticileri fuarımıza davet ediliyor.

Ziyaretçi Organizasyon ekibimiz tarafından birebir görüşmeler ile gerçekleştirilen bu davetler ile İtfaiyelerin bilgileri güncelleniyor ve fuarı ziyaret edecek isimler talep ediliyor. Toplamda 100’ün üzerinde gerçekleşecek olan İtfaiye konaklaması ile ISAF’ın 2019 yılında her yıla oranla çok ciddi sayıda artan İtfaiye ziyaretçisi olacağı da kesindir.

2019 ISAF Fire&Rescue Fuarı yaklaştıkça gelen bilgiler ve konaklamalar için artan talepler, fuarımızın katılımcılarımız adına son derece faydalı geçeceğini de gösteriyor.

Yangın sektörünün önde gelen firmaları ve itfaiyelerle birlikte dört gün boyunca bir arada olacak olan itfaiyecilerimiz sektördeki tüm yenilikleri takip etme ve son teknoloji ürünleri inceleme fırsatı bulacak.

Yangın, Acil Durum, Arama Kurtarma’ya dair ne varsa ISAF 2019 Fire&Rescue Fuarı’nda sizlerle!