Moonwell de ISAF 2019’da!

Moonwell Markası ile 2006 yılından beri RFID kart okuyucusu üretmektedir. Moonwell MW-110 ile başlayan Arge ve üretim süreci geçiş kontrol sistemi içinde yer alan Kontrol Panelleri üretimi ile de uluslararası markalarla rekabet edebilecek özelliğe kavuşmuştur. Özellikle Moonwell MW-301 Kontrol paneli ile birçok büyük markayı geride bırakmıştır.

Kurulduğundan bu yana yerli teknoloji yerli üretim ilkesiyle onlarca RFID kart okuyucusu ve buna bağlı yazılımları üretmek ve geliştirmektedir. Geçiş kontrolde olması gereken tüm ürünleri ya üretiyor ya da Türkiye’de tedariği olmayanları da ithal ederek her zaman stoklarda hazır tutmaktadır.

ISAF 2019’da

  • Moonwell Geçiş Kontrol Sistemi ürünleri olarak; Kart Okuyucular, Kontrol Panelleri – Yerli Üretim, Gelişmiş Moonwell Corax Geçiş Kontrol Yazılımı  – Yerli Üretim,
  • Moonwell Asansör Yönetimi Bileşenleri; Panel ve yazılım – Yerli üretim,
  • Crossway Buton ve Elektrikli Kilitler – Yerli ve Çin RFID Otopark Geçiş Kontrolü ve Kameralı Plaka Tanıma Yazılım ve Donanım – Yerli üretim,
  • Crossway RF Alıcı Kumanda, Loop Dedektör ve I/O kart – Yerli üretim

ürünlerini tanıtacaklardır.

Üstün özeliklere sahip hem yurt dışı hem de 12 yıllık iç piyasadaki tecrübelerini katmış oldukları Moonwell Corax Yazılım ile yeni geliştirdikleri ve yakın zamanda piyasaya sunmayı planladıkları ar-ge aşamasında geçiş kontrol ürünlerini ISAF 2019’da tanıtacaklardır.

Moonwell’in ürün ve hizmetlerinin kulanım alanı ve hedef sektörü olarak; ticari ve özel binalarda giriş çıkış güvenliği,  küçük işletmelerden AVM, otel ve benzeri büyük sahalarda personel yönetimi, asansör yetkilendirme, otoparklarda giriş çıkış kontrolü ve ücretlendirme,  demirbaş ve stok yönetimi, hayvancılıkta tanımlama ve sayım vb. alanları gibi hizmetleri bulunmaktadır.

12 yıldır son kullanıcı değil, bayileri aracılığıyla hizmet sunmaktadır. Yıllardır yüzlerce kapısı, otoparkları ve onlarca asansörü olan devasa binalarda da Moonwell ürünlerini görebilirsiniz.